CLOSE

Model Berdax-Plaster GOLD

Opis

Softshell GOLD wzbogacony został o wstawki z ceramiki. Materiał ten jest bardzo odporny na ścieranie. Wstawki z tego materiału zastosowane są w miejscach narażonych na kontakt z ostrymi krawędziami nart oraz kontakt z tyczkami. Ponadto zastosowany został materiał 3D, który stanowi podszycie materiału ceramicznego. Jego funkcja to amortyzacja uderzeń oraz zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza wewnątrz stroju.

Specyfikacja:

  • Kurtka wyposażona jest w dwie kieszenie boczne oraz dwie kieszenie na karnet znajdujące się na piersi oraz na rękawie.
  • Istnieje możliwość wyboru modelu z kapturem lub bez kaptura.
  • Zamki typu “click” – praktyczne i trwałe.
  • Softshell z membraną WINDTEX® (1. Oddychalność 2. Wiatr zatrzymywany przez membrane 3. Dzianina wodoodporna 4. Ciepło zatrzymywane przy ciele).

W modelu Berdax Plaster można dobierać kolory według własnego uznania.


Nie interesują Cię gotowe wzory?
W BERDAXIE ogranicza Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia. Tylko u nas możesz zaprojektować Softshell swoich marzeń z Twoją grafiką! To sprawi, że na pewno będziesz się wyróżniał na stoku.

Rozmiar? Szyjemy na wymiar!
Każdy klient firmy BERDAX otrzymuje obsługę zarezerwowaną do tej pory tylko dla zawodowców. Tylko u nas możesz stworzyć swój wymarzony softshell uszyty na miarę, czyli idealnie dopasowany do Ciebie.