CLOSE

Projekt indywidualny / Aleksander P.

Opis

Softshell PREMIUM w odpowiednich miejscach wzmocniony został cordurą. Materiał ten zapewnia ochronę stroju przed uszkodzeniami mechanicznymi powstałymi podczas transportu nart oraz kontaktu z tyczkami. Jest kilkukrotnie mocniejsza od zwykłego nylonu i kilkanaście do kilkudziesięciu razy mocniejsza od poliestru i bawełny. W połączeniu z szybkim schnięciem i niską wagą stanowi bazę wielu produktów używanych w skrajnie ciężkich warunkach.

Specyfikacja:

 • Kurtka wyposażona jest w dwie kieszenie boczne oraz dwie kieszenie na karnet znajdujące się na piersi oraz na rękawie.
 • Istnieje możliwość wyboru modelu z kapturem lub bez kaptura.
 • Zamki typu “click” – praktyczne i trwałe.
 • Softshell z membraną WINDTEX® (1. Oddychalność 2. Wiatr zatrzymywany przez membrane 3. Dzianina wodoodporna 4. Ciepło zatrzymywane przy ciele).

 • Nie interesują Cię gotowe wzory?
  W BERDAXIE ogranicza Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia. Tylko u nas możesz zaprojektować Softshell swoich marzeń z Twoją grafiką! To sprawi, że na pewno będziesz się wyróżniał na stoku.

  Rozmiar? Szyjemy na wymiar!
  Każdy klient firmy BERDAX otrzymuje obsługę zarezerwowaną do tej pory tylko dla zawodowców. Tylko u nas możesz stworzyć swój wymarzony softshell uszyty na miarę, czyli idealnie dopasowany do Ciebie.